Astoria Heritage Suites

  • 67 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια
  • 10 επισκέπτες
  • 5 κρεβάτια

Το Astoria Heritage Suites Βουδαπέστη 67 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από τη Μεγάλη Συναγωγή. Το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από σταθμό τρένου Σταθμός Nyugati και 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Karoly koerut.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες αίθριο και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Astoria Heritage Suites διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Ο Ζωολογικός και Βοτανικός Κήπος της Βουδαπέστης απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια, ενώ το Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου είναι κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το κατάλυμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια. Το Astoria Heritage Suites βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από τον Ναό Ματθαίου. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Astoria, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Astoria Heritage Suites Βουδαπέστη
Grand Boulevard Gem Historic Apt With Balcony Views
Τιμή μόνο για κινητά

Grand Boulevard Gem Historic Apt With Balcony Views

9.4
Άριστο 9 σχόλια
110 μ από το κατάλυμα
Budapest Center Astoria Air Conditioning
Τιμή μόνο για κινητά

Budapest Center Astoria Air Conditioning

9.9
Εξαιρετικό 11 σχόλια
121 μ από το κατάλυμα
USD 1334 USD 1201
ανά νύχτα
Astoria - City Center New Confortable Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Astoria - City Center New Confortable Apartment

5.5
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
142 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παρκοκρέβατα
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςEG19015458
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Astoria Heritage Suites;
      Το Astoria Heritage Suites βρίσκεται κοντά σε Ουγγρικό Εθνικό Μουσείο.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Astoria Heritage Suites;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Astoria Heritage Suites περιλαμβάνουν Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Astoria Heritage Suites;
      Η τιμή κράτησης στο το Astoria Heritage Suites θα είναι 565€.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 67 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Astoria Heritage Suites Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο